Commerce FedEx (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Test
ar: الاختبار

en: Weight
ar: الوزن

en: Mode
ar: النمط

en: Live
ar: مباشر

en: Account number
ar: رقم الحساب

en: Plugin Id
ar: معرف البرنامج الملحق
