Fondy — Drupal Commerce Payment Gateway (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Polish
hi: पोलिश

en: Russian
hi: रूसी

en: Latvian
hi: लातवी
