Commerce Funds (2.0.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
