Commerce Funds (2.0.2) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Transactions
he: פעולות

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Notes
he: הערות

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Check
he: בדיקה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Details
he: פרטים

en: Amount
he: כמות

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Recipient
he: נמען

en: Method
he: שיטה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Users
he: חברי האתר

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Transaction
he: עסקה

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Completed
he: נשלם

en: Reason
he: סיבה

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Rate
he: דרג

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Offset
he: היסט

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: About
he: אודות

en: Decline
he: דחייה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: transactions
he: עסקאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
