Commerce Funds (2.0.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: Details
ne: विस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
