Commerce Funds (2.1.4) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Label
te: లేబుల్

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Details
te: వివరాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Users
te: వాడుకరులు

en: City
te: నగరం

en: Reason
te: కారణం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: About
te: గురించి

en: Release
te: విడుదల

en: Decline
te: తిరస్కరించు

en: - All -
te: - అన్ని -
