Commerce Funds (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Operations
ur: معاملات

en: Transactions
ur: لین دین

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Currency
ur: کرنسی

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
