Commerce Funds (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Recipient
sr: Прималац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Completed
sr: Завршено

en: Payment instructions
sr: Инструкције за уплату

en: Your order number is @number.
sr: Број поруџбине: @number.

en: You can view your order on your account page when logged in.
sr: Можете прегледати своју поруџбину у свом корисничком налогу уколико сте пријављени.
