Commerce Invoice (8.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज
