Commerce Invoice (8.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Date
te: తేదీ

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: days
te: రోజులు

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
