Commerce Invoice (8.x-2.0-rc3) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Download
ar: تحميل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Store
ar: المتجر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Activity
ar: النشاط

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Orders
ar: الطلبات

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Private file system path
ar: مسار نظام الملفات الخاص.

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
