Commerce Invoice (8.x-2.0-rc4) - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Customer
lt: Klientas

en: State
lt: Etapas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Total paid
lt: Viso sumokėta

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Private file system path
lt: Privatus failų sistemos kelias

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: A serialized array of additional data.
lt: Serializuotas papildomų duomenų masyvas.

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: The confirmation BCC email
lt: Patvirtinimo BCC el. paštas
