Commerce Invoice (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Logo
hy: Լոգո

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
