Commerce KBC Paypage (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: None
az: Yoxdur

en: Filename
az: Fayl adı

en: Text
az: Mətn

en: Logo
az: loqo

en: General
az: Əsas

en: Background color
az: Arxa rəng

en: English
az: İngilis

en: Source
az: Mənbə

en: Live
az: Canlı

en: German
az: Alman
