Commerce KBC Paypage (1.0.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Language
lt: Kalba

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Button background color
lt: Mygtuko fono spalva

en: General
lt: Bendras

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Template
lt: Šablonas

en: English
lt: Anglų

en: Source
lt: Šaltinis

en: Live
lt: Gyva

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
