Commerce KBC Paypage (1.1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Text
ar: نص

en: Logo
ar: الشعار

en: General
ar: عام

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Template
ar: القالب

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Source
ar: المصدر

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Live
ar: مباشر

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية
