Commerce License (3.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: License
nl: Licentie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Never
nl: Nooit

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: State
nl: Status

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Role
nl: Rol

en: Expires
nl: Vervalt

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Product type
nl: Producttype

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Licenses
nl: Licenties

en: About
nl: Over

en: License ID
nl: Licentie-ID

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Order type
nl: Type bestelling

en: License settings
nl: Licentie-instellingen

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren

en: Expiration type
nl: Vervaltype

en: Product variation type
nl: Productvariatietype

en: Checkout flow
nl: Betaal-flow

en: Order item type
nl: Bestelitemtype

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
