Commerce License (3.0.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Order type
sr: Врста поруџбине

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже
