Commerce License (3.0.1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
