Commerce License (3.0.1) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: License
uk: Ліцензія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Never
uk: Ніколи

en: Filter
uk: Фільтр

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Role
uk: Роль

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Product type
uk: Тип товару

en: Product
uk: Товар

en: Changed
uk: Змінено

en: Interval
uk: Проміжок

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Record ID
uk: Ідентифікатор запису

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Available license types
uk: Доступні типи ліцензій

en: License type
uk: Тип ліцензії

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Order type
uk: Тип замовлення

en: License settings
uk: Налаштування ліцензій

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми

en: Expiration type
uk: Тип завершення терміну

en: With selection
uk: З вибраним

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: Product variation type
uk: Тип варіацій товару

en: Checkout flow
uk: Процедура оформлення

en: Order item type
uk: Тип позиції замовлення

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.

en: License Type
uk: Тип ліцензії

en: License Expiry
uk: Термін дії ліцензії

[ctx: Examined]
en: Checked
uk: Перевірено
