Commerce License (3.0.2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: License
lt: Licenzija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: State
lt: Etapas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Role
lt: Rolė

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: About
lt: Apie

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
