Commerce License (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: License
hi: लाइसेंस

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Filter
hi: फिल्टर

en: State
hi: अवस्था

en: Desc
hi: अवरोही

en: Role
hi: भूमिका

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
