Commerce License (8.x-2.0-alpha14) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
