Commerce License (8.x-2.0-alpha19) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Role
ar: الدور

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Available license types
ar: الرخص المتاحة

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
