Commerce License (8.x-2.0-alpha20) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
