Commerce License (8.x-2.0-alpha20) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: License
he: רישיון

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Never
he: לעולם

en: Filter
he: סינון

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Role
he: תפקיד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Changed
he: השתנה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
