Commerce License (8.x-2.0-alpha20) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
