Commerce License (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: License
pl: Licencja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Filter
pl: Filtr

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Role
pl: Rola

en: Expires
pl: Wygasa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
