Commerce License (8.x-2.0-rc5) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: Filter
sv: Filtrera

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Role
sv: Roll

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Product type
sv: Typ av vara

en: Product
sv: Vara

en: Changed
sv: Ändrad

en: Interval
sv: Intervall

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Available license types
sv: Tillgängliga licenstyper

en: License type
sv: Licenstyp

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Manage form display
sv: Hantera formulärsvisning

en: With selection
sv: Med urval

en: Name or email contains
sv: Namn eller e-post innehåller

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.

[ctx: Examined]
en: Checked
sv: Kontrollerade
