Commerce License (8.x-2.0-rc6) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: License
ro: Licență

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Never
ro: Niciodată

en: Filter
ro: Filtru

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Role
ro: Rol

en: Expires
ro: Expiră la

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Product type
ro: Tip produs

en: Product
ro: Produs

en: Changed
ro: Schimbat

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Order type
ro: Tip comandă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Manage form display
ro: Gestionați afișarea formularelor

en: With selection
ro: Cu cele selectate

en: Name or email contains
ro: Numele sau emailul conține

en: Product variation type
ro: Tipul de variație a produsului

en: Checkout flow
ro: Flux de verificare

en: Order item type
ro: Tip de comandă

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.

[ctx: Examined]
en: Checked
ro: Verificat
