Commerce License Content (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: License
he: רישיון

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Price
he: מחיר

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Role
he: תפקיד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Storage
he: אחסון

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
