Commerce Migrate (3.1.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Cost
ar: كلفة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Module
ar: الوحدة

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Owner
ar: المالك

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Revision
ar: مراجعة

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Order total
ar: مجموع الطلب
