Commerce Migrate (3.2.1) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Module
he: מודול

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Owner
he: בעלים

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: SKU
he: מק"ט

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Revision
he: גרסה

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Changed
he: השתנה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Billing first name
he: שם פרטי של הלקוח

en: Billing last name
he: שם משפחה של הלקוח

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
