Commerce Migrate (8.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Help
az: Dəstək

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Hostname
az: Host adı

en: Owner
az: Sahib

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Display type
az: Ekran növü

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: Published status
az: Dərc statusu
