Commerce Migrate (8.x-2.0-beta6) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Price
sr: Цена

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Changed
sr: Промењен

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Locked
sr: Закључан

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
