Commerce Migrate (8.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Help
lt: Pagalba

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Module
lt: Modulis

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Product title
lt: Prekės pavadinimo

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Revision
lt: Versija

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Shippable
lt: Galima siųsti

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Base rate
lt: Bazinė norma

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Billing first name
lt: Mokėtojo vardas

en: Billing last name
lt: Mokėtojo pavardė

en: Taxed product types
lt: Apmokestinamų prekių tipai

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: Tax type
lt: Mokesčio tipas

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Stores
lt: Parduotuvės
