Commerce Nordea (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Test
lt: Testas

en: Mode
lt: Būdas

en: English
lt: Anglų

en: Production
lt: Produkcija

en: Live
lt: Gyva
