Commerce Opayo Pi (1.0.0-beta8) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Currency
uk: Валюта

en: Login
uk: Вхід

en: View
uk: Перегляд

en: Continue
uk: Продовжити

en: Error
uk: Помилка

en: Mode
uk: Режим

en: Warning
uk: Попередження

en: Card Type
uk: Тип карти

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Order
uk: Послідовність

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Info
uk: Інформація

en: Received
uk: Отримано

en: Review
uk: Перевірити

en: Complete
uk: Завершене

en: Debug
uk: Зневадження

en: Go back
uk: Назад

en: Card number
uk: Номер картки

en: Form Type
uk: Тип форми

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Telephone number
uk: Телефонний номер

en: Complete checkout
uk: Завершити оформлення

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: The parent order.
uk: Батьківське замовлення.

en: Order information
uk: Відомості про замовлення

en: Pay and complete purchase
uk: Оплатити і завершити купівлю

en: Continue to review
uk: Перейти до огляду

en: We encountered an error processing your payment method. Please verify your details and try again.
uk: Під час обробки вашого способу оплати сталася помилка. Будь ласка, перевірьте свої дані та повторіть спробу.

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
uk: Під час обробки вашого способу оплати сталася помилка.. Будь ласка спробуйте пізніше.
