Commerce Opayo Pi (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Login
he: כניסה

en: View
he: צפיה

en: Continue
he: להמשיך

en: Error
he: שגיאה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Warning
he: אזהרה

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Order
he: סידור

en: Info
he: מידע

en: Completed
he: נשלם

en: Review
he: סקירה

en: Complete
he: השלמה

en: Debug
he: אתר באגים

en: Go back
he: חזרה

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Telephone number
he: מספר טלפון
