Commerce Order Data Formatter (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: All
hu: Mind

en: Key
hu: Kulcs

en: Commerce
hu: Bolt
