Commerce Order Data Formatter (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: All
pt: Tudo

en: Key
pt: Chave

en: Commerce
pt: Comércio
