Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
