Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: All
fi: Kaikki

en: Key
fi: Avain

en: About
fi: Tietoja
