Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: All
jv: Kabèh

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani
