Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: All
ku: هەموو

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە
