Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: All
pl: Wszystko

en: Key
pl: Klucz

en: About
pl: O stronie
