Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: All
ru: Все

en: Key
ru: Ключ

en: Commerce
ru: Торговля

en: About
ru: Информация
