Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: All
sk: Všetky

en: Key
sk: Kľúč

en: Commerce
sk: Obchod

en: About
sk: Informácie o
