Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: All
ta: எல்லா

en: Key
ta: சாவி

en: About
ta: பற்றி
