Commerce Order Data Formatter (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Key
th: คีย์

en: About
th: เกี่ยวกับ
